Scroll down
Vendy Hlavová, Vendy Jandorová, Hana Klvanová

Azyly na Hájence

V této epizodě se podíváme na azyl Babetčina hájenka, kde kromě samotné Vendy Hlavové uvidíme i jiné provozovatelky azylů. V epizodě se objeví také provozovatelka azylové farmy Jarikhanda Vendy Jandorová a provozovatelka Života bez krutosti Hana Klvanová. Kromě samotných zvířat se budou v epizodě také řešit zajímavá témata jako adopce nebo lidská práva.

Azyly na Hájence

Azyly na Hájence

Azyly na Hájence

V této epizodě uvidíte jedinečné setkání třech provozovatelek azylů pro zvířata. Setkají se na azylu Babetčina hájenka, který vede Vendy Hlavová a který spadá pod azylovou farmu Jarikhanda.

V epizodě se tedy navíc objeví Hana Klvanová z Životu bez krutosti a Vendy Jandrovová z již zmíněné azylové farmy Jarikhandy. Ačkoliv je epizoda hlavně o Vendy Jandorové a jejím pohledu na svět, tak se dozvíme spoustu zajímavých myšlenek od všech. Kromě veganských se bude mimojiné řešit adopce nebo lidská práva.

Troufneme si říct, že tato epizoda je unikatní, protože žádný podobný formát jsme doteď neudělali. Takže pokud máte rádi veganské azyly pro zvířata, tato epizoda má ještě něco navíc!

Tuto epizodu natočili:

Režie: Jakub Maceja

Kamera: Jan Fuksa, Jakub Maceja

Námět, scénář: Jan Fuksa, Jakub Maceja

Střih: Jakub Maceja